Takipte Kalın

Ana Sayfa»Ana Sayfa»Oyun Haberleri»Apex Legends Hilecileri Affetmiyor

Apex Legends Hile

Apex Legends geliştiricileri, hileci oyunculara acımıyor

Apex legends’a beraber oyunun geliştiricileri bugünlerde adeta bayram havasında. Sadece 1 ayda 50 milyon oyuncuya ulaşan imal, rakiplerini imredirıyor. Ancak bu kadar fazla oyuncunun bulunduğu bir rekabetçi oyunda tabi ki kötü huylu oyuncular da olacaktır. Açıklanan yeni bilgiye göre respawn kadrosu, ortalama 16 bin oyuncuyu müddetsiz olarak oyundan uzaklaştırmış. Diğer bir yandan açıklanan bu rakamın oyunun ilk ayına değil, ilk 10 gününe ilişik bulunduğunu belirtelim.

Apex legends geliştiricileri oyuncuları cezalandırıyor şu demek oluyor ki oyunun ilk 10 gününde oyunu oynayan oyuncular arasından 16 bin kişi cezalandırılmış durumda. çeşitli hileler yüzünden oyunu oynanmaz hale getiren hileciler ile olan harpte respawn ekibinin köktencilik kararlar alması oldukca güzel.

apex legends ile ilgili görsel sonucu

Tamamıın yanında fortnite ve pubg’nin, apex legends karşısında aktörlerina ne benzer biçimde yenilikler sunmuş olacağını merak ediyoruz. Oyun için uzun bir yol haritası açıklayan geliştiriciler, sene süresince apex legends için karakter çıkartacak. Gün geçtikçe oyuncu sayısını yükselten başarılı oyun, bakalım bu popülaritesini ne zamana kadar sürdürecek. Akıcı oynanış mekanikleriyle oyuncuları kendine bağlayan apex legends ile alakalı fikirlerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin!

Apex Legends Hile konusunda çok titiz, sağlam bir altyapısı mevcut.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
Sinirlendim
😥
0
Üzüldüm
👎
0
Beğenmedim
👍
0
Beğendim
😆
0
Çok Güldüm
😱
0
Şaşırdım
Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yazarlar