Takipte Kalın

Ana Sayfa»Ana Sayfa»Yayıncı Haberleri»Mithrain, wtcN ve Videoyun, Apex Legends Challange’da 2. oldu

Twitch dünyasının en popüler yayıncıları arasında yer alan wtcNMithrain ve VideoyunTwitch Rivals Apex Legends Challange turnuvasına katıldı. 100,000 $ ödül havuzu olan Apex Legends turnuvasında birinciliği sadece 4 puan ile kaçırdılar.

Turnuvada 60 tanınmış Twitch yayıncısı yer aldı. 30 Kuzey Amerika, 30 oyuncu ise Avrupa bölgesinden katıldı. Her bölge için takımların ve oyuncuların tam listesi aşağıdaki görselde yer alıyor.

Apex Legends’ta henüz özel oyun oluşturma sistemi mevcut olmadığından, turnuva tüm oyunculara açık olan lobilerde gerçekleştirildi. Her bölgenin turnuvasında, iki saatlik iki periyot süresinde tüm oyunculara açık maçlar oynandı.

Mithrain, wtcN ve Videoyun’un takım isminin yanlış yazılmış olması ise Türk takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Türkiye saatine göre 20:00’da başlayan Twitch Rivals Apex Legends Challange, Twitch üzerinden canlı olarak yayınlandı. 10 takımın kıyasıya mücadele ettiği Apex Legends turnuvasında mükemmel anlara tanık olduk.

wtcN: “Aşırı eğlendiğim, zevk aldığım bir turnuvaydı.”

Mithrain, wtcN ve Videoyun üçlüsü turnuvada ikinci olurken, birinciliği sadece 4 puanla kaçırdılar. Karşılaşma sonrası wtcN, Twitter üzerinden “Aşırı eğlendiğim, zevk aldığım bir turnuvaydı.” açıklaması yaptı.Resmi Twitter’da görüntüle

Resmi Twitter'da görüntüle
Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
Sinirlendim
😥
0
Üzüldüm
👎
0
Beğenmedim
👍
1
Beğendim
😆
0
Çok Güldüm
😱
0
Şaşırdım
Yorumlar
  • isimsiz 5 ay Önce

   İyi para

   • aa bb 1 hafta Önce

    bizcede temiz para


Yazarlar